Pre profesionálov, ktorý sa dennodenne pohybujú v reprografickom sektore a ich výkon a zisk závisí hlavne od kvality a rýchlosti produkčnej tlače je určite jednoduchšie používať originálne tonerové kazety. Vedie ich k tomu istota kvalitnej tlače od prvej až po poslednú stránku s konzistenciou a spoľahlivou výťažnosťou.
Nemusia sa tak obávať, že prídu o platnosť záruky na tlačiareň, vyhnú sa poškodeniu strojov nekvalitnými a lacnými tonerovými kazetami, a k tomu majú istotu známej značky.
Čo sa však stane, keď potrebujete znížiť výdavky na produkciu? Originálne tonerové kazety majú svoju cenu. A zvyčajne aj veľmi vysokú. Preto sa už viaceré firmy rozhodli optimalizovať svoje výdaje alternatívnymi tonermi. Avšak častokrát neznalosť výhod či nevýhod alternatívnych tonerových kaziet môže viesť k nesprávnemu výberu.
Na trhu s kazetami pre laserové tlačiarne sa okrem OEM (nová kazeta vyrobená výrobcom originálnych tlačiarní a predávaná pod rovnakou značkou) nachádzajú tieto alternatívy: kompatibilné kazety Xerox®, Repasované kazety, Kópie, Fejky alebo znovu naplnené originálne kazety.
Repas sú použité originálne kazety, ktoré prešli procesom renovácie, vyčistenia, nahradenia jednotlivých súčastí a naplnenia tonerom. Sú takmer o 50% lacnejšie ako originály, ale už nemajú takú vysokú kvalitu a výťažnosť tlače. Pri znovu naplňovaných kazetách sa predlžuje proces čistenia valca, čo má negatívny dopad na celú produkciu.
Kópie sú novo vyrobené kazety, ktoré nevyrobil výrobca originálnych tlačiarní, a ktoré sa predávajú pod značkou tretej strany. Porušujú práva a duševné vlastníctvo originálnej technológie patentovaného OEM výrobcu. Nehovoriac o tom, že pri ich používaní prichádzate o záruku a riskujete poškodenie stroja.
Fejky majú rovnaký vzhľad a napodobenie originálneho značkového výrobcu kaziet, vrátane obalu. Okrem porušovania patentového práva nezaručujú rovnakú kvalitu tlače. Ich nízka cena sa nemusí vyplatiť, lebo prípadné náklady na opravu stroja sú oveľa vyššie.
C. Solution, však, tento problém vyriešil za vás. My vám odporúčame a ponúkame kvalitné alternatívne tonerové kazety Xerox®. V porovnaní s OEM kazetami vám pomôžu ušetriť 25% až 40% z nákladov. Majú rovnakú alebo väčšiu stránkovú výťažnosť ako originálne kazety. Na všetky kazety Xerox® pre tlačiarne iných výrobcov je poskytovaná doživotná záruka a stopercentná technická podpora. Veľkou výhodou týchto kaziet je, že nerušia platnosť štandardnej záruky na vašu tlačiareň.
Spoločnosť Xerox® je jednotkou v tonerových technológiách a jej zákazníci jednajú v súlade s právnymi predpismi. Striktne rešpektuje a nikdy vedome neporušuje práva tretích strán k duševnému vlastníctvu a priebežne sleduje tuzemský i zahraničný legislatívny vývoj. Pre spoločnosť Xerox® ako aj pre výrobcom OEM kaziet je tento seriózny prístup samozrejmý.

Alternatívny toner xerox

Kazety sú navrhnuté a vyvinuté v technologickom centre spoločnosti Xerox® tak, aby spĺňali špecifikácie výrobcov originálnych kaziet. Sú navrhnuté z recyklovateľného materiálu, aby pomohli znížiť negatívny dopad na životné prostredie.
V skratke povedané, s kazetami Xerox® neprídete o záruku stroja, ušetríte až 40 % z nákladov, majú tú istú a možno aj lepšiu kvalitu a výhodnosť tlače. Ponúkajú stále sa rozširujúci sortiment kompatibilných kaziet vašich obľúbených tlačiarní (napr. HP, Lexmark, Brother, Kyocera, Canon, Epson, Panasonic, Oki a ďalšie). Tak ešte stále si myslíte, že alternatíva sa neoplatí?

Categories: Nezaradené

0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *