Xerox_AltaLink_C8035_A3_UI-1

Videli ste, alebo počuli o historickom kroku z 29. marca 2017? V ten deň Xerox predstavil 29 nových -tlačiarní a multifunkčných zariadení s technológiou ConnectKey®, ktoré transformujú tradičné tlačové zariadenia do inteligentných, prepojených asistentov na pracovisku. Typy zahrňujú Xerox VersaLink® MSP a Xerox AltaLink® pre veľké podniky. To je veľký produktový štart v 110 ročnej histórii Xeroxu. Typy produktov sú v rôznej veľkosti, rýchlosti a schopnosti s konzistentnými užívateľskými skúsenosťami všetkých 29 produktov.

Produkty Xerox VERSALINK a AltaLink sú vybavené technológiou ConnectKey a obsahujú prispôsobené pracovné postupy, one-touch prístup ku Cloudu a viacúrovňovým bezpečnostným prvkom. Rozhranie dotykovej obrazovky na strojoch má vzhľad a dojem tabletu alebo smartfónu. Rozhranie je prispôsobiteľné a možno ho prispôsobiť podľa pracovnej skupiny alebo jednotlivca. Táto schopnosť môže dať vašim zamestnancom vlastné personalizované rozhranie a pracovať jednoducho a ľahko.

Tlačiarne ConnectKey a multifunkčných zariadenia sú cloud ready s one-touch prístupom k službám cloudu, ako je Dropbox, Disk Google alebo Office 365. Sú tiež mobile friendly, čím robia tlač z vašich mobilných zariadení rýchlu a jednoduchú. Nezabudnite, že aplikácie VERSALINK a AltaLink sú vstavané a môžu byť pridané ďalšie aplikácie. Tieto aplikácie môžu byť externými prispôsobiteľnými aplikáciami na zefektívnenie pracovných procesov.

Bezpečnosť je stredobodom pozornosti a nové zariadenia s technológiou ConnectKey vás nesklamú. Ponúkajú šifrovanie, prepisovanie grafických súborov a ochranu pred neoprávneným prístupom k stroju. K dispozícii sú aj prístupové protokoly, ktoré vám umožnia sledovať pokusy o prístup.

Netreba dodať, že je oveľa viac v týchto zariadeniach, ale to všetko sa tu nedá popísať. Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte prosím Xerox VERSALINK a Xerox AltaLink webové stránky pre viac informácií a odkazy na ďalšie články, brožúry a popisné informácie. Pozrite sa na náš kanál na YouTube s videami o týchto nových ponukách. Pozrite sa na toto video pre viac informácií o ConnectKey technológii.

Svetová tour “Budúcnosť práce” začne v New Yorku 26. apríla 2017 s nasledovať bude rad ďalších miest v Spojených štátoch a na celom svete. Získajte pozvánku a zúčastnite, aby ste počuli a videli viac o tom, ako týchto 29 produktov zmení pracoviská.

Spôsob akým pracujeme sa stále vyvíja, tak sa pozrite na zariadenia, ktoré držia krok s neustále sa meniacim pracoviskom!

Categories: Novinky

0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *