Microsoft Teams

Spolupracujte so svojím tímom v cetre pre tímové konverzácie, stretnutia a súbory. Všetko potrebné pre efektívnu prácu na jednom mieste, kdekoľvek sa nachádzate vy a váš tím.


Zostante v spojení

Zostaňte v spojení s kolegami prostredníctvom chatu a video konferenciách. Informujte svoj tím  na diaľku vytváraním tímových konverzácií. Pripojte sa k video konferencii s videom v HD kvalite, aby ste mohli zostať v kontakte vo virtuálnom prostredí.

Zdielajte obsah a pracujte virtuálne

Zdieľajte obrazovku a zobrazujte prezentácie, videá alebo akýkoľvek iný obsah pre jednoduchú spoluprácu. Využite Whiteboard, ktorý umožní Vaše nápady napísať alebo nakresliť na virtuálnu tabuľu.


Využívajte aplikácie balíka Office 365 na spoluprácu

Zdieľajte jednoduchosvoju prácu s tímom. Kancelárske aplikácie a služby ako Word, Excel, PowerPoint, OneNote, SharePoint, Stream a Power BI sú vstavané a umožňujú vám prístup k súborom na jednom mieste.

Bezpečnoť a súlad

Udržujte svoje konverzácie a obsah v bezpečí. Teams je integrovaný do balíka Office 365, čo znamená, že obsahuje podnikové zabezpečenie a súlad, ktoré potrebujete.

Buďte kreatívny a bavte sa!

Pozdvihnite náladu a pomôžte svojmu tímu zostať pozitívnym, angažovaným a plný energie. Použite TEAMS na podporu zábavných aktivít a výziev, ako je fotografická súťaž alebo kreatívne nápady.

Chcete začať používať TEAMS. Tak neváhajte a kontaktujte nás!