Stále viacej kancelárií a spoločností využíva našu formulu operatívneho prenájmu tlačiarní a multifunkčných zariadení. Táto inovatívna forma lízingu prináša so sebou nespočetné množstvo výhod a benefitov.

V prvom rade máte financovanie priamo od výrobcu s minimálnymi poplatkami a navyše bez akontácie. Zaplatíte nám iba stanovené mesačné splátky, z ktorých sa stávajú zároveň daňovo uznateľné náklady na prevádzkovanie firmy. Rýchle a jednoduché uzavretie nájomnej zmluvy vyžaduje minimálne podklady a to všetko bez akýchkoľvek poplatkov navyše. Vo faktúre za splátku sú navyše zahrnuté aj servisné služby, ktoré vám zaručujeme počas celého trvania lízingu. Po uplynutí doby prenájmu máte jednoducho na výber, či si chcete zariadenie odkúpiť za zvýhodnenú cenu alebo ho vrátiť naspäť. Pomôžu vám presvedčiť sa aj ostatné faktory ako pevná úroková sadza, flexibilita a individuálny prístup, zaručené opravy a údržba počas celej doby financovania.

Môžete sa spoľahnúť na profesionálne poradenstvo našej certifikovanej spoločnosti, ktoré vám uľahčí výber digitálneho zariadenia pre vašu firmu a bude vás sprevádzať krok za krokom pri vašich rozhodnutiach. Produkčné tlačiarne a multifunkčné zariadenia sú doplnené o najmodernejšie a najefektívnejšie dokumentové riešenia, ktoré spolu so zárukou najkvalitnejších servisných služieb nájdete len u nás. A práve vďaka tomuto výhodnému operatívnemu lízingu, si môžete aj vy dovoliť to najlepšie zariadenie a služby, ktoré trh ponúka.

Ak potrebujte zmodernizovať vašu kanceláriu alebo zefektívniť prácu vašich zamestnancov, pomôžeme vám nielen vybrať správnu tlačiareň, či multifunkčné zariadenie, ale sa aj postaráme o všetky vaše problémy. Pripravíme dokumenty, spoločne s vami stanovíme fixné splátky podľa vašich finančných možností a budeme verne stáť po vašom boku počas celej doby prenájmu.

Kancelárske tlačiarne farebné

bizhub C3320i

bizhub C3350i

bizhub C4050i

bizhub C4000i

bizhub C3300i

Kancelárske tlačiarne čierno-biele

bizhub 227

bizhub 287

bizhub 367

bizhub 308e

bizhub 368e

bizhub 458e

bizhub 558e

bizhub 4752

bizhub 4052

bizhub 4422

bizhub 4702P

bizhub 4702P

Produkčné tlačiarne

AccurioPrint 3070L

AccurioPress 3070

AccurioPress 6085/6100

Accurio Press C83hc

Zdieľaj