Predajom stolovej tlačiarni alebo produkčného stroja sa náš obchodný vzťah s vami nekončí. Skôr naopak. Je to začiatok odbornej spolupráce. Rýchle a profesionálne jednanie, zabezpečenie spotrebných materiálov a kvalitná technická podpora sú nevyhnutnou podmienkou bezproblémového fungovania stroja po celú dobu jeho životného cyklu.

Okrem štandardnej záruky na 1-2 roky vám ponúkame možnosť predĺžiť ju až na 4 roky. Môžete s nami uzavrieť jednu z našich zmlúv o plnom servisnom zabezpečení a údržbe. Do tejto platby sa dajú zahrnúť nielen všetky servisné služby, ale aj pravidelné dodávky spotrebného materiálu a náhrada poškodených dielov počas celej doby trvania zmluvy. V jej rámci sme schopní prevziať do našej starostlivosti aj zariadenia tretích strán tak, aby zákazník mal iba jedno servisné zabezpečenie v špičkovej kvalite, a zároveň jedného poskytovateľa, s ktorým rieši požiadavky na servis všetkých svojich zariadení bez ohľadu na ich značku. Takisto v prípade prenájmu jednej z našich tlačiarní alebo multifunkčných zariadení, je servisné zabezpečenie súčasťou nájomnej zmluvy a je už zahrnuté v mesačnej splátke.

Garantujeme vám vždy originálne náhradné diely, profesionálny prístup a dokonca možnosť objednať si servisnú pohotovosť pre produkčné zariadenia aj mimo pracovnej doby. Naši vyškolení autorizovaní technici majú k dispozícii celosvetovú databázu s riešením problémov, preto si ľahko poradia s akoukoľvek poruchou. Vďaka ich vysoko kvalifikovanej technickej asistencii už nemusíte viac zaťažovať vašich zamestnancov nutnosťou školení a starostlivosťou o zariadenie.

Ponúkame aj možnosť priplatiť si inovatívnu službu, tzv. vzdialený servisný dohľad. Pripojením sa na váš softvér môžeme na diaľku monitorovať stav vášho zariadenia, rozpoznávať poruchy, sledovať spotrebu materiálov a automaticky ich objednať. Vďaka všetkým týmto výhodám vyťažíte maximálnu efektivitu vašej investície do tlačového systému.

Potrebujte servis na svoju tlačiareň alebo potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

pf2022

Vážený obchodný partner,

koniec roka sa blíži, vytrvalo sme tu boli pre Vás k dispozícii počas celého roka.

Je však čas spomaliť a posledné dni v roku venovať najkrajšiemu obdobiu Vianociam a následne šťastlivo vykročiť oproti roku novému. Hlavne však treba upriamiť pozornosť na svoju rodinu, priateľov či byť trochu sebecký a upriamiť záujem aj na seba samého.

Veríme, že dovolenkové obdobie plánujete rovnako a preto by sme Vás radi oboznámili,

že v dňoch 16.12.2021 – 9.1.2022 (vrátane) budeme mať DOVOLENKU a naša spoločnosť bude ZATVORENÁ.

Tešíme sa na Vás opäť v Novom roku 10.1.2022

S pozdravom,

Váš tím C.solution