Predajom stolovej tlačiarni alebo produkčného stroja sa náš obchodný vzťah s vami nekončí. Skôr naopak. Je to začiatok odbornej spolupráce. Rýchle a profesionálne jednanie, zabezpečenie spotrebných materiálov a kvalitná technická podpora sú nevyhnutnou podmienkou bezproblémového fungovania stroja po celú dobu jeho životného cyklu.

Okrem štandardnej záruky na 1-2 roky vám ponúkame možnosť predĺžiť ju až na 4 roky. Môžete s nami uzavrieť jednu z našich zmlúv o plnom servisnom zabezpečení a údržbe. Do tejto platby sa dajú zahrnúť nielen všetky servisné služby, ale aj pravidelné dodávky spotrebného materiálu a náhrada poškodených dielov počas celej doby trvania zmluvy. V jej rámci sme schopní prevziať do našej starostlivosti aj zariadenia tretích strán tak, aby zákazník mal iba jedno servisné zabezpečenie v špičkovej kvalite, a zároveň jedného poskytovateľa, s ktorým rieši požiadavky na servis všetkých svojich zariadení bez ohľadu na ich značku. Takisto v prípade prenájmu jednej z našich tlačiarní alebo multifunkčných zariadení, je servisné zabezpečenie súčasťou nájomnej zmluvy a je už zahrnuté v mesačnej splátke.

Garantujeme vám vždy originálne náhradné diely, profesionálny prístup a dokonca možnosť objednať si servisnú pohotovosť pre produkčné zariadenia aj mimo pracovnej doby. Naši vyškolení autorizovaní technici majú k dispozícii celosvetovú databázu s riešením problémov, preto si ľahko poradia s akoukoľvek poruchou. Vďaka ich vysoko kvalifikovanej technickej asistencii už nemusíte viac zaťažovať vašich zamestnancov nutnosťou školení a starostlivosťou o zariadenie.

Ponúkame aj možnosť priplatiť si inovatívnu službu, tzv. vzdialený servisný dohľad. Pripojením sa na váš softvér môžeme na diaľku monitorovať stav vášho zariadenia, rozpoznávať poruchy, sledovať spotrebu materiálov a automaticky ich objednať. Vďaka všetkým týmto výhodám vyťažíte maximálnu efektivitu vašej investície do tlačového systému.

Potrebujte servis na svoju tlačiareň alebo potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

servis