Nedávno spoločnosť Konica Minolta predstavila svoje prvé modely z radu tlačiarní i-Series. Dnes už je takmer celé portfólio kancelárskych tlačiarní obmenený za tlačiarne nového moderného radu i-Series.

Čo prináša táto zmena?

Využívanie mobilných zariadení vyžaduje pripojenie nielen v každodennom živote, ale aj v podnikaní. Spoločnosti ich práca „na diaľku“ vedie k inováciám hardvéru a softvéru za účelom zvýšenia produktivity a bezpečnosti svojej práce.
Konica Minolta zmenila svoj pohlaď na moderné multifunkčné tlačiarne. Vyvinula sériu multifunkčných tlačiarní pre modernú kanceláriu s dôrazom na efektívnosť a bezpečnosť v prepojenom svete s označením i-Series.

Bizhub iSeries – je odpoveď na potrebu zvýšenej produktivity

Bizhub i-Series je rada multifunkčných tlačiarní (MFP) Konica Minolta navrhnutých s dôrazom na jednoduchosť a flexibilitu s integrovanými nástrojmi a aplikácií, ktoré umožňujú prispôsobiť potreby špecifických podnikových prostredí.
Bizhub i-Series so svojou jedinečnou kombináciou jednoduchosti a vysokého výkonu prináša každej spoločnosti množstvo výhod.

1. Zvýšenie produktivity vďaka efektívnym pracovným postupom

Platforma Marketplace od Konica Minolta ponúka spoločnostiam mnoho aplikácií zameraných na produktivitu, čo vám umožňuje prispôsobiť vaše zariadenie pre vaše potreby.
Vďaka prepojiteľnosti v cloude môžete ľahko pracovať so službami ako je SharePoint, Google Disk, Microsoft OneDrive a ďalšími dokumentovými službami, s ktorými budete ľahko a efektívne sťahovať, tlačiť, kopírovať a zdieľať dôležité informácie.
Okrem toho séria tlačiarní i-Series ponúka ľahké ovládanie pomocou veľkej dotykovej obrazovky. Vďaka vysokej rýchlosti tlače, kopírovania a skenovania poskytujú dostatočnú rýchlosť aj pre spoločnosti s vysokým nárokom.

2. Kybernetická bezpečnosť

V dnešnom globálne prepojenom svete s neustále rastúcimi kybernetickými útokmi je veľmi dôležité, aby boli vaše tlačiarne pri vysokom výkone bezpečné. Táto neľahká úloha ja dlhodobou prioritou aj pre spoločnosť Konica Minolta. Preto všetky tlačiarne radu i-Series disponujú bezpečnostnými prvkami, ktoré udržujú vaše údaje vždy v bezpečí a zároveň držia krok s neustále sa vyvíjajúcimi hrozbami. Tlačiarne i-Series sú kompatibilné s GDPR a certifikované podľa         ISO 15408.       

Voliteľný softvér bizhub SECURE ponúka rad bezpečnostných vylepšení, ako je:

• Zmena administrátorského hesla
• Šifrovanie celého obsahu pevného disku zariadenia bizhub
• Vytvorenie bezpečného alfanumerického hesla na uzamknutie pevného disku        zariadenia bizhub

• Odstránenie akýchkoľvek stôp údajov aj po ich vymazaní pomocou trvalého prepísania údajov

3. Environmentálny záväzok

Produkty a spotrebný materiál spoločnosti Konica Minolta boli vždy v súlade s prírodou a s ohľadom na životné prostredie. Preto majú tlačiarne radu i-Series zabudované mnohé ekologické funkcie.
Patentovaný toner spoločnosti Konica Minolta obsahuje ako prísadu biomasu.    Má tak nižšiu teplotu zapekania, ktorá šetrí energiu a poskytuje ostré a vysoko kvalitné výtlačky.
Rada tlačiarní i-Series je certifikovaná spoločnosťou Energy Star s hodnotením EPEAT Gold a spĺňa prísne štandardy Blue Angel pre výber materiálov, emisie, recyklovateľný dizajn a spotrebu energie.
Konica Minolta vynakladá obrovské úsilie pri podpore spoločností pri ekologizácii a preto ponúka bezplatný recyklačný program Čistá planéta, ktorý má zabrániť vzniku odpadu na skládkach a ďalej chrániť naše životné prostredie.

Zvýšte svoju produktivitu pomocou multifunkčnej tlačiarne, ktorá dokáže držať krok s dnešnými rýchlymi technológiami.


Kontaktujte nás a zistite, aké ľahké je mať alebo prenajať nový bizhub i-Series od spoločnosti Konica Minolta.

Prenájom