Naše produkčné riešenia spočívajú v predaji a v prenájme profesionálnych tlačiarenských zariadení a takisto najmodernejších softvérov na optimalizáciu produkčnej tlače.

Široký sortiment profesionálnych digitálnych tlačiarní neustále obnovujeme a vieme vám ponúknuť tie najkvalitnejšie zariadenia, ktoré existujú na trhu. Konica Minolta a Xerox sú bezkonkurenčnými jednotkami v tomto sektore a práve preto sme už roky ich vernými partnermi. Máme dlhoročnú skúsenosť s veľkoformátovou tlačou, digitálnou tlačou korporátnych tlačovín a propagačných materiálov a preto vám vieme poradiť, ktoré digitálne zariadenie je pre vás najvýhodnejšie. Ak potrebujete vo vašej spoločnosti čo najefektívnejšie vytlačiť veľký objem výpisov, faktúr, obálok, alebo využívate automatickú obojstrannú tlač a kopírovanie, zvoľte si jeden z našich modelov čiernobielych alebo farebných produkčných tlačiarní. Automatizácia procesov a sieťové prepojenie s vašim interným systémom pomôžu zrýchliť pracovný tok kancelárií v akejkoľvek spoločnosti.

Prídu si u nás na svoje aj firmy s reklamným a grafickým zameraním. Naše vysoko profesionálne zariadenia umožňujú tlač na rôzne typy papierov a materiálov vo všetkých veľkostiach, tlač a väzbu kníh, brožúr, fotoalbumov a manuálov, automatické dierkovanie kalendárov, blokov a zošitov, a kvalitné farby plagátov, vizitiek či obalov.

Navyše všetky modely digitálnych zariadení sú vybavené certifikátmi ISO, ktoré garantujú nízky konzum energie s minimálnym dopadom na životné prostredie. Lacné prístroje vám nezaručia takú vysokú kvalitu farieb od prvej strany po poslednú a časom vám prinesú len ďalšie výdavky na energiu a opravy porúch. Pre nás je samozrejmosťou bezkonkurenčná životnosť a spoľahlivosť modelov, kompletné príslušenstvo a technická asistencia. Tieto jedinečné a zaručené výhody sa odrazia na vašom dlhodobom zisku.

Hlavným poslaním C.Solution sú inovačné riešenia, bezstarostný servis a najmodernejšia technológia. Preto neváhajte a investujete do overenej kvality, vďaka ktorej sa vám podarí zefektívniť prácu vašich zamestnancov, a hlavne optimalizovať výdavky na produkciu.

Kontaktný formulár

[pirate_forms]