Konica Minolta AccurioPrint C4065

  • Kompaktný stroj zvládne všetko: Séria AccurioPress C4065 je plne nakonfigurovaná na rozšírenie vášho podnikania podľa vašich želaní. Môžete potláčať hárky, obojstranné bannery až do dĺžky 864 mm alebo dokončovať tlač inline pomocou integrovaných dokončovacích zariadení, aby ste splnili všetky potreby vašich klientov v jednom integrovanom výrobnom procese.
  • Rozšírte svoje podnikanie: AccurioPrint C4065 rozširuje vaše podnikanie o nové možnosti. Náš model ponúka najširší rozsah použiteľných médií – od tenkého po hrubý papier, štrukturovaný papier, obálky, samolepky a mnoho ďalšieho. Je podporovaný našim novým senzorom médií, ktorý zaručuje bezproblémovú prevádzku.
  • Zvýšte efektívnosť: Užívatelia ľubovoľného modelu z radu AccurioPrint sa môžu spoľahnúť na jednoduché nastavenie, spoľahlivé vedenie papiera, mimoriadnu produktivitu a vynikajúcu automatizovanú stabilitu obrazu. Splnenie vysokých požiadaviek v súčasnom tlačiarenskom priemysle je najvyššia priorita pre náš výzkumný a vývojový tím. Systém AccurioPrint sa bez problémov integruje do rôznych softvérových aplikácií z nášho portfólia, vďaka čomu bude vaše podnikanie ekonomickejšie.
  • Univerzálne skenovanie: Tlačiareň je vybavená fareným jednopriechodovým skenerom s najvyššou rýchlosťou skenovania vo svojej triede, až 280 obr./min.

Popis

Kľúčové vlastnosti AccurioPrint C4065

Tlačiareň AccurioPrint C4065 je vybavená zošívacím finišerom s brožúrovaciou jednotkou, obojstrannou tlačou na banner, vysokou produktivitou až do 66 str./min., vynikajúcou kvalitou tlače a mnohými ďalšími vylepšeniami. Táto revolučná farebná produkčná tlačiareň má všetky funkcie, ktoré potrebujete pre vaše podnikanie, aby ste mohli ľahko rozvíjať nové zdroje zisku a expandovať na trh.

Stály Výkon

Až 66 A4 farebných hárkov za minútu
Až 37 A3 farebných hárkov za minútu

Špičková kontrola tlače

Možnosť voľby medzi ovládačmi EFI® alebo ovládačom Konica Minolta
Integrácia do hybridného workflow.

Vysoká efektivita

Až 360 g/m2 papier v simplexe aj duplexe
Voliteľný senzor médií pre detekciu typu a gramáže média
Potlač obálok v štandarde
Podpora pre štruktorovaný papier

Hotové tlačové produkty

  • Až 360 g/m2 papier v simplexe aj duplexe
  • Voliteľný senzor médií pre detekciu typu a gramáže média
  • Potlač obálok v štandarde
  • Podpora pre štruktorovaný papier

Sofistikovaná manipulácia s médiami

Voliteľné vákuové podávanie alebo frikčné podávanie so vzduchovou separáciou
Až 5 zásobníkov papiera
Tlač bannerov do 1300 mm (simplex)alebo 864 mm (duplex)

AccurioPrint C4065 brožúra


AccurioPrint C4065 brožúra

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.