Nová Konica Minolta Accurio press C3070

Výnimočné kvality profesionálneho tlačiarenského systému Konica Minolta Accurio press C2060 sme bližšie opísali už v predchádzajúcom článku. Navyše mnohí naši zákazníci využili možnosť prísť sa pozrieť osobne do nášho showroomu a ocenili tento jedinečný a inovatívny produkt podpísaný Konica Minolta.

Ale Konica Minolta sa neuspokojila s úspechom a vytvorila aj novú dokonalejšiu verziu Accurio press C3070. Síce jej predchodcovia jej nemajú čo závidieť, ale C3070 posunula ešte o jeden schodík vyššie profesionalitu, efektivitu a rýchlosť digitálnej tlače. Kombinuje jedinečným spôsobom vysokú kvalitu a výkonnosť predchádzajúceho modelu Accurio press C2060 s ďalšími funkciami a možnosťami prispôsobiť sa požiadavkám profesionálnej tlače. Výsledkom je vyššia ziskovosť a hlavne spokojnosť aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Aký je rozdiel medzi týmito dvomi modelmi Accurio press C2060 e Accurio press C3070?

Accurio press C2070 bol vytvorený na všestrannejšie využitie a hlavne sa vie lepšie prispôsobiť typu materiálu a kvalite tlači. Hlavným rozdielom je zvýšenie rýchlosti tlače a to až 71/81 str./min. Môže sa pochváliť systémom IC-501, ktorý umožňuje automatickú kalibráciu farieb a ich reguláciu. Jednotlivé skenery neustále kontrolujú kvalitu farby a následne ju automaticky upravujú. Ako aj predchádzajúci model maximálny formát papiera je 1300 mm a tlač je možná až do 350g. Avšak Accurio press 3070 ide ešte ďalej a dokáže tlačiť až 762 mm automaticky v duplexe. Nehovoriac o tom že disponuje vysokokapacitným zásobníkom na tento formát.

Obe tlačiarne sú vybavené inovatívnym systémom OPEN Api, ktorý im umožňuje priamu interakciu medzi tlačiarenským zaradením a ostatnými systémami určenými na kancelárske riešenie, ako napríklad priame skenovanie dokumentov. Interný webový server umožňuje prispôsobenie používateľského rozhrania na základe požiadaviek operátora.  V dnešnej ére, kde je elektronika na prvom mieste a šetrí sa čas a peniaze prebytočnou tlačou dokumentov, je práve Accurio press tým najdokonalejším riešením nielen v polygrafickom sektore.

Model tlačiarne Accurio Press C2070 má oveľa silnejší procesor INTEL CORE i5 4570S 2,9GHz, čo mu zaručuje vyšší a rýchlejší výkon. Ponúka oveľa rýchlejšiu tlač a skenovanie dokumentov. Dokáže vytlačiť 71 strán A4 za minútu, v prípade A3 je to 38 strán za minútu. O jeho rýchlosti sa môžete presvedčiť na našom showroome.

To, čo sa na tomto modeli nemení je špeciálny polymerizovaný toner Simitri® HDE. Je dokonale kompatibilný s Accurio Press C2060. Okrem špičkovej kvality farieb má aj veľmi nízky ekologický dopad na prostredie.

Prečo si vybrať Accurio Press C3070?

Dôvodov prečo sa rozhodnúť pre toto profesionálne riešenie vašej digitálnej tlače je naozaj veľmi veľa. V prvom rade vám garantuje podstatné zvýšenie produktivity a preto sa vám vaša investícia vráti vo veľmi krátkej dobe.

Zvýšenie spokojnosti vašich klientov s kvalitou tlače. Dokonalé farby, možnosť tlačiť a priamo viazať knihy, brožúry a letáky, časopisy a noviny. Nebude vám robiť žiaden problém väčší náklad tlače, grafická či reklamná tlač.

Vďaka softvérom Accurio Pro máte nekonečné množstvo riešení na priamu úpravu dokumentov, rýchlejšie skenovanie a priame prepojenie s jednotlivými oddeleniami. Optimalizujete prácu vašich zamestnancov a navyše ušetríte aj životné prostredie tým, že sa vyhnete zbytočnej tlači dokumentov.

Ekologické riešenia a digitalizácia dokumentov sú budúcnosť, ktorú vám už dnes ponúka jedinečný systém tlačiarenských zariadení Konica Minolta Accurio Press.

Ak mám na záver zhodnotiť hlavné výhody Accurio press 3070 tak sú to tieto:

  • Nový polymerný transferový pás pre zlepšenie potlačiteľnosti štrukturovaných papierov
  • Color Care jednotka alebo IC-501, ktorá bola možná iba u vyšších modeloch
  • automatická duplexná tlač až do 762 mm
  • vysokokapacitný podávač na papier 762mm
  • rýchlejší procesor a výrazne zrýchlené Ripovanie a tlač
  • Nové prostredie Ripu

0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.