Nové Accurio press 2060

Nové Accurio press 2060

Konica Minolta uviedla na trh novú sériu profesionálnych tlačiarenských zariadení nazvanú AccurioPress C2060/C2070/C2070P & AccurioPrint C2060L. Oproti svojim kvalitným viacnásobne oceneným predchádzajúcim modelom predstavuje novú éru produkčnej digitálnej tlače. Vychádza stále viac v ústrety rastúcim požiadavkám klientov. Zatiaľ, čo nové modely tlačiarní entry-level sú označené AccurioPrint, značka AccurioPress identifikuje všetky tlačiarne zaradené do pokročilej profesionálnej kategórie. AccurioPro označuje všetky softvéry na optimalizáciu procesov a na prácu s digitálnou tlačou.
AccurioPress 2060 je perfektný nielen pre poskytovateľov tlačových služieb ale aj pre sektor reklamnej grafiky. Rýchlosť tlače, zvýšená kvalita farieb, zväčšená kapacita zásobníka, flexibilita a široký výber médií na tlač garantujú klientom zvýšenie vlastnej produktivity.
Medzi hlavné funkcie zariadenia AccurioPress2060 patrí v prvom rade veľmi vysoká rýchlosť farebnej tlače a kopírovania, až 61 strán za minútu. Zlepšuje sa aj rýchlosť duálneho skenera, až 240 obrázkov za minútu.
Mimoriadna kvalita a sýtosť farieb s rozlíšením 1200×1200 dpi x8. Stabilita obrazu je zaručená špeciálnym systémom SEAD V Screen-Enhancing Active Digital Processing System.
Špeciálny polymerizovaný toner Simitri® HDE toner zaručuje špičkovú kvalitu všetkých tónov farieb. Okrem iného je vylepšený o svoje zloženie z biomasy rastlinného pôvodu, vďaka ktorému znižuje škodlivý dopad na životné prostredie. AccurioPress spĺňa aj všetky štandardy certifikátu EPEAT, ktorý označuje elektronické výrobky s nízkym konzumom energie a minimálnym dopadom na životné prostredie.
Veľkoformátová tlač nájde výhodu vo veľkej kapacite zásobníka, do ktorého sa zmestí až 1000 bannerov do veľkosti 75cm x 30cm. AccurioPress 2060 je schopná vytlačiť bez prestávky až 7500 strán. Viacúčelový zásobník na tlač obálok, menoviek a rôznych veľkostí papiera. Umožňuje takisto tlač na všetky druhy papiera, dokonca aj na tvrdý papier s váhou do 350 gsm.
Zákazníci sa potešia aj širokej škále integrovanej profesionálnej inline a konečnej úpravy, ktorá je vhodná pre každú výrobnú potrebu.
Medzi špeciálne charakteristiky tohto výnimočného zariadenia patrí tlač a viazanie brožúr, až 600-stranových kníh, viazanie s dierkovaním kalendárov, blokov, zošitov. Umožňuje aj, napríklad, grafickú tlač na skladacie menu pre reštaurácie.
V našom shoowroome sa môžete prísť pozrieť práve na tento model Konica Minolta Accurio Press 2060. Reprografický sektor ocení jeho kvalitný výkon a nadštandardné vybavenie. Je vhodný nielen pri veľkoobjemovej zákazke ale aj pri umeleckej či reklamnej tlači na rôzne druhy papiera a materiálov. Práve jeho jedinečná zostaviteľnosť, ktorá ho charakterizuje, garantuje neporovnateľnú všestrannosť tlače a zaručuje perfektnú adaptáciu v akomkoľvek produkčnom prostredí.

Categories: Novinky

0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.