Aj keď je Konica Minolta známa na trhu prevažne vďaka imaging technológii a softvérom na riadenie firemnej dokumentácie, tentokrát prekonala samú seba a už na jeseň bude k dispozícii na trhu inovatívny projekt Workplace Hub.

Workplace Hub bude slúžiť firmám na vytvorenie pracoviska budúcnosti, inšpirovaného tými najmodernejšími informačnými technológiami. Ide o jedinečnú centralizovanú platformu, ktorá zjednocuje všetky dostupné technológie a komunikačné kanály, vrátane sociálnych sietí.

Generálny riaditeľ Konica Minolty, Mr Shoei Yamana, osobne predstavil server Workplace, ktorý odštartuje svoj predaj v októbri. Hrdo vyhlásil, že táto nová séria produktov je nielen výsledkom výskumu IT potrieb pre našich klientov, ale aj vrcholom dlhoročnej snahy Konica Minolty presadiť sa na trhu ako dodávatelia technologických riešení a softvérov pre real-business.

Predstava tímu, ktorý spolupracoval na tomto projekte, na čele s Dennisom Currym, viceprezidentom a riaditeľom obchodných inovácií, je ponúknuť jedinečnú najkomplexnejšiu platformu pre služby a funkcie požadované v kanceláriách budúcnosti. Workplace Hub nielen dokonale integruje imaging technológie, ale zároveň vytvára zdieľateľný pracovný priestor, združujúci komunikačný kanál a to všetko na jedinej platforme a v reálnom čase. Predstavte si, koľko času vám táto inovatívna IT technológia ušetrí. Team Spaces je funkcia, ktorá umožňuje zdieľanie dokumentov, prepojenia s elektronickou poštou, spoluprácu cez známe sociálne siete, pracovné rozhovory pomocou chatu, videokonferencia v priamom prenose, organizovanie programu a dodržovanie firemným plánov.

Pod nový ambiciózny projekt Worlplace Hub sa podpísali aj Microsoft, Hewlett Packard Enterprise a Sophos. Vďaka tejto spolupráci sa ľahko integruje do každého serveru a nebudete musieť riešiť problémy s kompatibilitou už zaužívaných systémov. Postupne časom Workplace Hub bude stále viac obohatený o funkcie umelej inteligencie aby tak zautomatizoval čo najviac úloh a prispôsobil sa všetkým odvetviam.

Potrebujete náhle zvolať poradu? Systém na to upozorní zúčastnených, dohliadne na to, aby na porade nikto nechýbal a ten, kto sa jej nemôže zúčastniť osobne, automaticky ho pripojí online do video hovoru. Táto transformácia je už súčasťou budúcnosti, a Konica Minolta vám pomôže získať veľký náskok pred konkurenciou a prispôsobiť sa modernej mladej generácii, ktorá je budúcnosť akejkoľvek firmy. Mladí ľudia sú neuveriteľne flexibilný a nemajú chuť sedieť od rána do večera v kancelárii. Sú neustále prepojený na internet, píšu blogy, natáčajú videá, cestujú po celom svete, počítač a smartfón sú pre nich neoddeliteľnou súčasťou. Konica Minolta sa chce priblížiť práve tomuto spôsobu riadenia podnikov a spolupráce.


0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.