Začiatky podnikania nie sú nikdy jednoduché a nezaobídu sa bez prekážok. Vstupná investícia niekedy nestačí pokryť všetky výdavky. Taktiež nevyhnutná modernizácia a potreba zvýšiť produkciu už v zabehnutých spoločnostiach si vyžaduje neustálu optimalizáciu výdavkov a nákup nových strojov. Neznamená to však, že ste donútení kupovať nekvalitné prístroje a zariadenia len preto, aby ste ušetrili.

Naša spoločnosť, ako autorizovaný partner Konica Minolta, EPSON, Kyocera, Vám ponúka prenájom týchto potrebných zariadení. Ide o dokonalý bezstarostný leasing produkčných tlačiarní a multifunkčných zariadení. Po podpísaní nájomnej zmluvy, štandardne na 3, 4 alebo 5 rokov, sa vám otvoria dvere do nového sveta plného benefitov a bezstarostných riešení.

save3

Aké konkrétne výhody prináša našim zákazníkom táto forma leasingu? Tak v prvom rade nepýtame akontáciu, pretože máte leasing priamo od výrobcu. Rýchle a jednoduché uzavretie nájomnej zmluvy vyžaduje minimálne podklady a to všetko bez akýchkoľvek poplatkov navyše. V zmluve je zahrnuté aj kompletné servisné zaistenie počas celej doby prenájmu.  Vďaka tomu sú súčasťou jediného daňového dokladu platba nájomného a zároveň servisných služieb.  Mesačná splátka je tak daňovo uznateľný náklad na prevádzkovanie firmy.

Záleží nám na našich zákazníkoch a práve preto vypracujeme pre vás splátky podľa vašej finančnej situácii. Veľkou výhodou je aj možnosť nastavenia štruktúry platieb podľa individuálnych potrieb. Zaručíme vám pevné úrokové sadzby počas celého trvania leasingu. Minimálna hodnota na prefinancovanie je 1 000 € bez DPH. Túto čiastku možno dosiahnuť aj kombináciou viacerých zariadení. Po uplynutí doby prenájmu je možné zariadenie buď vrátiť alebo priamo odkúpiť za veľmi zvýhodnenú sumu. Aj o týchto možnostiach sa môžeme dohodnúť už pri uzatváraní zmluvy.

Príďte sa pozrieť osobne do nášho showroomu alebo si jednoducho vyberte vašu tlačiareň, či multifunkčné zariadenie v ponuke na našej stránke. O všetko ostatné sa postaráme my. Spoločne pre vás nájdeme riešenie ušité na mieru.


0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.